reklama
reklama

Putinův blízký přítel se prý dopustil strašné ohavnosti. Řeší to i v Rakousku

Autor: pro | Publikováno: 15.7.2017 | Rubrika: Ostatní
Vlajka - Rakousko

Bruselské elity si sice stále trvají na tom, že uprchlíci nemají nic společného s terorismem, ale praxe často ukazuje něco jiného. V Rakousku byl včera nepravomocně odsouzen čečenský uprchlík za členství v teroristické organizaci.

Liberální přistěhovalecká politika Rakouska z minulých let přináší své temné stránky. Letos v lednu rakouská policie ve Vídni zabránila teroristickému útoku doslova „za pět minut dvanáct“. Podle expertů je však jen otázkou času, kdy k něčemu podobnému dojde. V říjnu loňského roku úřady zveřejnily zprávu, podle které žije v zemi asi tři sta džihádistů. Kdykoli může navíc dojít k radikalizaci muslimských přistěhovalců, kterých v zemi pobývá přibližně 700 000.

Jeden z nich byl včera vídeňském soudem poslán do vězení na sedm let, byť rozsudek je zatím nepravomocný. Čečenec Magomed I. se proti rozhodnutí soudu s největší pravděpodobností odvolá. Osmatřicetiletý muž byl uznán vinným za to, že údajně působil v čele teroristické organizace, která operovala na území Dagestánu a Gruzie. V srpnu 2012 měl společně se svými kumpány zavraždit tři vojáky.

Soudce Andreas Böhm Magomeda označil za vůdce skupiny, což byl také důvod, proč mu byl udělen tak vysoký trest. Osmatřicetiletý Čečenec však veškerá obvinění odmítá. „Kdybych byl terorista, tak bych určitě našel odvahu se k tomu přiznat,“ uvedl ve svém závěrečném prohlášení obžalovaný a přišel s poměrně bizarním vysvětlením. „Čečenský prezident Kadyrov mě mučil a vyhrožoval znásilněním mé sestry, čímž mě přinutil stát se ruským špionem,“ cituje jeho výpověď deník Kronen Zeitung.

Toto jeho vysvětlení označil soudce za „absurdní“ a ani v nejmenším Čečenci neuvěřil. „Já jsem v celém tomto případu obětí, nikoli pachatelem. Nikoho jsem na hranicích s Gruzií nezabil a ani jsem nic takového nenařídil,“ snažil se obžalovaný zbavit se veškeré viny. Celý případ je nicméně z pohledu soudu značně obtížný, protože gruzínská strana do Rakouska nevyslala žádné svědky a nehodlá na případu nijak spolupracovat.

Rakouské soudy i proto musely zahájit nezávislé vyšetřování. Obžalovaný v každém případě přišel z Čečenska do Rakouska již v roce 2005 a od listopadu 2009 zde žil se statusem žadatele o azyl. Čečenci, kterých žije v zemi asi 30 000, se nicméně v Rakousku často podílejí na kriminální činnosti, a jak loni na podzim konstatoval vlivný deník Kurier, příslušníci čečenské menšiny se ani po dvaceti letech v Rakousku nedokázali úspěšně integrovat a mnozí z nich mají pověst násilníků a misogynů. 

převzato ze serveru ParlamentníListy.cz

 

Čtěte také: 

Další zbabělá, nepochopitelná a krutá vražda. Kdo za to může?

Úřady se tuto nechutnou záležitost snažily zpočátku utajit. Nakonec ale všechna ta špína stejně vyplula na povrch

Máma vyrazila se dvěma svými dětmi na procházku. Svítilo sluníčko, ptáčkové cvrlikali...ale pak se rodinná idylka děsivě pokazila

Klíčová slova: Putin
reklama
4068 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

ePortal.cz

Běhna nebo frajerka? Muslimové se nemohou shodnout. A co vy? Tak je to přece jenom pravda! Podívejte se, co za šílenost udělala Česká spořitelnaV Rakousko došlo k velmi ohavné vraždě. Celé to má navíc tuto neméně děsivou dohruPetr Robejšek to znovu natřel Evropské unii. Ale tohoto evropského politika naopak velmi vychválilMatka pěti děti žádá sňatek se dvěma muži. A pozor, tuto ženu navíc velmi dobře znáte!

euPortal.cz

Tohle v hlavních médiích nenajdete. Stoupenci uprchlíků a islámů zdemolovali automobil aktivistovi od Okamury! Ženám se líbí, když je sexuálně obtěžujeme, tvrdí imigranti z Blízkého východu a severní Afriky

Eurabia.cz

Stoupenci uprchlíků a islámů zdemolovali automobil aktivistovi od Okamury!Česku hrozí za přijetí imigrantů žaloby občanů

FreeGlobe.cz

Proč se americká armáda rozpadá na kusy?Feministky z Femen si pořídily černocha a muslima v jedné osobě (+ fotografie obsahující nahotu)

Nezdravi.cz

Olivový olej zlepšuje paměť! Může také léčit nemoci?Čím víc jíš, tím víc hubneš! Potraviny se zápornými kaloriemi

euServer.cz

Jak bude Rusko obnovovat své postavení v AfriceInvalidní vozík? Primář Koskuba se zamyslel nad zdravotním stavem Miloše Zemana. ČSSD před nárazem do ledovce a Babiš se řítí za volebním vítězstvím, dodal

eOdborar.cz

TOP09 nehájí zájmy Čechů, ale německých firem a německé vlády!Co Němci nedokázali válkou dělají ekonomikou - 4. říše je skutečností!

ParlamentniListy.cz

Režisér udeřil: Zeman řekne něco, co se v tzv. lepší společnosti neříká. A čeští krasoduchové předstírají pohoršení. Ve druhém volebním období by mohl proti pražské kavárně přitvrdit!„Nejsem rasista... ale ty cigoši špinavý mi vaděj.“ Drsná provokace Martina Komárka
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění