reklama
reklama

O co jde lidem z Kliniky, které podporuje Strana zelených, Babiš i Krnáčová? O to samé, co výtržníkům z Hamburku

Autor: Jaroslava Janderová | Publikováno: 11.7.2017 | Rubrika: Ostatní
Vlajka - Německo

Skončil summit zemí G 20 v Hamburku. Zavládla všeobecná spokojenost s tím, že se podařilo dát dohromady společné komuniké.
 

Skončil summit zemí G 20 v Hamburku. Zavládla všeobecná spokojenost s tím, že se podařilo dát dohromady společné komuniké. Země G 20 vzaly na vědomí, že nejvýkonnější z nich, Spojené státy, mají na některé oblasti zcela odlišné názory.

Francouzský prezident v závěrečném projevu ještě varovalo statní země, že tato výjimka je určena pouze pro Spojené státy. Aby jiné země ani ve snu nenapadlo, že se mohou podobně jako USA rozhodovat svobodně.

Na závěr pořídili politici ještě společné veselé foto (řekněte sýr!) a může se jet domů. Evropa i svět si oddechly.

Co však stojí skutečně za řeč, jsou bouřlivé nepokoje, které summit provázely. Demonstranti masově volali po světové proletářské revoluci.

Jak by taková revoluce vypadala, předvedli právě v ulicích Hamburku. Molotovy koktejly, zapalování aut, drancování obchodů. Násilnosti neustávaly ani v pozdních nočních hodinách, manželka amerického prezidenta Melania zůstala obklíčena ve vile, kde po dobu summitu přebývala.

Během protestů bylo zraněno na 200 policistů. Obyvatelé Hamburku nevěřícně zírali.

Okamžitě se mi vybavuje „Klinika“ na pražském Žižkově. Skupina squatterů protiprávně okupuje budovu v majetku státu a odmítá ji opustit. V budově je mj. knihovna půjčující marxistickou a anarchistickou literaturu, nebo tzv. centrum pro uprchlíky,...

Přednášky zde vedl i dobře známý ruský anarchista Ševcov, svého času obviněný z vhození zápalných lahví do domu ministra obrany Stropnického. Vzpomeňme také na hořící autapřed restaurací Řízkárna, které v rámci boje proti „kapitalistickému svinstvu“ podpálili levicoví radikálové podporovaní Klinikou.

Kliniku přitom podporuje jak Strana zelených, tak primátorka Adriana Krnáčová a Andrej Babiš (zdali pak se v kavárně a prádelně Kliniky vede EET?), a další, jako, třeba „biomasa“Kateřina Jacques.

Zajímal by mě proto názor všech výše uvedených na události v Hamburku. Protože Hamburk ve větším měřítku ukázal pouze to, o co ve skutečnosti usiluje také pražská Klinika.

převzato z blogu autorky, titulek upraven redakcí

 

Čtěte také: 

V kauze Klinika se nabízejí jen dvě varianty, První bude někoho trochu bolet, ale ta druhá je mnohem děsivější

Neomalenost, povýšenost, představa o vlastní morální převaze, vyhrožování...Viděl jsem včera příznivce Kliniky v akci

Snad je to pro tohoto neuvěřitelného politika jeho poslední štace. Je ještě horší než jeho táta

reklama
3333 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

ePortal.cz

Běhna nebo frajerka? Muslimové se nemohou shodnout. A co vy? Tak je to přece jenom pravda! Podívejte se, co za šílenost udělala Česká spořitelnaV Rakousko došlo k velmi ohavné vraždě. Celé to má navíc tuto neméně děsivou dohruPetr Robejšek to znovu natřel Evropské unii. Ale tohoto evropského politika naopak velmi vychválilMatka pěti děti žádá sňatek se dvěma muži. A pozor, tuto ženu navíc velmi dobře znáte!

euPortal.cz

Tohle v hlavních médiích nenajdete. Stoupenci uprchlíků a islámů zdemolovali automobil aktivistovi od Okamury! Ženám se líbí, když je sexuálně obtěžujeme, tvrdí imigranti z Blízkého východu a severní Afriky

Eurabia.cz

Stoupenci uprchlíků a islámů zdemolovali automobil aktivistovi od Okamury!Česku hrozí za přijetí imigrantů žaloby občanů

FreeGlobe.cz

Proč se americká armáda rozpadá na kusy?Feministky z Femen si pořídily černocha a muslima v jedné osobě (+ fotografie obsahující nahotu)

Nezdravi.cz

Olivový olej zlepšuje paměť! Může také léčit nemoci?Čím víc jíš, tím víc hubneš! Potraviny se zápornými kaloriemi

euServer.cz

Jak bude Rusko obnovovat své postavení v AfriceInvalidní vozík? Primář Koskuba se zamyslel nad zdravotním stavem Miloše Zemana. ČSSD před nárazem do ledovce a Babiš se řítí za volebním vítězstvím, dodal

eOdborar.cz

TOP09 nehájí zájmy Čechů, ale německých firem a německé vlády!Co Němci nedokázali válkou dělají ekonomikou - 4. říše je skutečností!

ParlamentniListy.cz

Režisér udeřil: Zeman řekne něco, co se v tzv. lepší společnosti neříká. A čeští krasoduchové předstírají pohoršení. Ve druhém volebním období by mohl proti pražské kavárně přitvrdit!„Nejsem rasista... ale ty cigoši špinavý mi vaděj.“ Drsná provokace Martina Komárka
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění