reklama
reklama

Justice se otřásá v základech. Z tohoto rozsudku šílí i politici

Autor: pro | Publikováno: 17.6.2017 | Rubrika: Polemika
Vlajka - Německo

Německo řeší skandální rozhodnutí soudu v Chotěbuzi, který k překvapení veřejnosti, médií i politiků posoudil vraždu manželky čečenského žadatele o azyl „pouze“ jako zabití. Pachatel tak vyvázl s mírným trestem.

Zejména od začátku migrační krize musely německé soudy řešit mnoho otřesných případů vražd a znásilnění, za které nesli odpovědnost migranti. Ovšem vražda sedmadvacetileté Luzie D. otřásla i na téměř všechno zvyklými vyšetřovateli. Její manžel, dvaatřicetiletý čečenský žadatel o azyl Rashid D., jí zasadil devatenáct bodných ran a následně ji vyhodil z okna. Aby toho nebylo málo, tak přišel k mrtvému tělu své manželky a čtyřikrát jí podřízl hrdlo.

Jak vyšetřovatelé zjistili, motivem k bestiální vraždě byla žárlivost. Karty byly před posledním soudním stáním rozdány poměrně jasně. Všeobecně se předpokládalo, že vrah bude odsouzen na doživotí. Patrně ani obhájce čečenského žadatele o azyl si nedělal naděje, že by pro svého klienta mohl „uhrát“ lepší výsledek. Vrchní soudce Frank Schollbach však oproti očekávání trestný čin posoudil jako zabití, a nikoli vraždu. Čečenec tak půjde do vězení pouze na třináct let.

Německý deník Bild píše o „skandálním rozsudku“ a konstatuje, že muslim Rašíd D. patrně dostal od soudce mírnější trest kvůli svému náboženství. „Vrah vyznávající islám si myslel, že od něj chce manželka odejít, a proto má vlastně právo jí zavraždit?“ podivuje se deník motivu čečenského žadatele o azyl i neuvěřitelnému rozhodnutí soudu. Na skandální rozsudek reagují i politici, kteří rovněž nevycházejí z údivu.

„Vůbec si to nedovedu vysvětlit. Podle našich zákonů je vražda jasně definována. Bez ohledu na to, jaké náboženství vrah vyznává,“ cituje Bild šéfa CDU spolkové země Braniborsko. Svůj šok neskrývá ani ministr spravedlnosti této spolkové země Winfried Bausback z CSU. „Náboženství a kulturní zvyklosti pachatele, které jsou v rozporu s našimi zákony, by neměly být důvodem pro snížení trestu.“

Stejného názoru je také bývalý starosta berlínské přistěhovalecké čtvrti Neukölln Heinz Buschkowsky z SPD. „Myslel jsem, že udělování méně přísných trestů kvůli náboženství pachatele už je za námi. Každý, kdo úmyslně usmrtí jinou osobu, je prostě vrah,“ říká autor knižního bestselleru „Neukölln ist überall“, ve kterém tvrdě odsoudil multikulturalismus a fakticky nulovou snahu některých menšin se integrovat do většinové společnosti.

převzato ze serveru ParlamentníListy.cz

 

Čtěte také: 

Tak to je konec. V Německu už soudí lidi i za tyto hlouposti

Takto dopadl nejznámější kritik islámu v sousedním Německu...

Němečtí studenti se servali s policisty. Kvůli migrantovi

Klíčová slova: imigrace
reklama
8077 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

ePortal.cz

Za znásilnění prý může reklama na pivo. "Odvážná" feministka předvedla ukázkové citové vydírání. A to ještě není všechnoStanislav Bernard nachytal pokryteckou feministku na švestkáchNa co sáhnou, to pokazí! Může to všechno dopadnout hodně bleděZasvěcený expert promlouvá o Evropské komise a jejích uprchlických kvótách. Půjdou z toho na vás mdlobyUprchlíci se chtěli začít lepší život ve Švédsku. Bohužel je čekalo peklo

euPortal.cz

Tak už je to tady. Rodiče žáka odmítli povinnou návštěvu mešity. Teď míří před soudNo prostě hnus. Vladimír Putin dal jasně najevo, že Rusko válku nechce. Rozběsnil tím Kavárnu od Washingtonu po Prahu. Normalizační novináři opět ve službách moci útočí na TV Prima...

Eurabia.cz

Český vědec tvrdě o islamizaci Evropy! Za tohle ho jednou zavřou ...Zastavit imigraci do Evropy se dá rychle a jednoduše, ale vládci EU to nechtějí!

FreeGlobe.cz

Američané za miliony dolarů nakoupili uniformy do pouště… s lesním maskováním. Možnost přežití vojáků se tím rapidně snižuje. To by se u nás stát nemohlo (+ foto)Imigrant, který na Facebooku vysílal hromadné znásilnění tzv. bílé děvky, byl propuštěn... Strašně se nudí (+ foto)

Nezdravi.cz

Čím víc jíš, tím víc hubneš! Potraviny se zápornými kaloriemiStále více lidí z velkých měst trpí psychózou. Proč?

euServer.cz

Jubilejní slovanský sjezd navrhuje vytvořit Společenství slovanských zemí – mezinárodní organizaci, která by měla pomoci překonat rozkol ve slovanském světěNejsilnější zbraň Rusů

eOdborar.cz

Otrokářské mafie zvítězily. Zaměstnanče připrav se na nejhorší ...Dělník v Korei má průměrný plat 100 000 korun. Ví to ministr za hnutí ANO?

ParlamentniListy.cz

Expert na EU silně varuje: Tlak na integraci, euro, společnou armádu. Vzniká výbušná směs. Referendum o dalším členství v EU je nutností. A toto teprve přijde...Neuvěřitelné dění ve Vídni! Polovina všech islámských školek má být zavřena. Toto tam probíhá
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění