reklama
reklama

Za odluku manželů Sobotkových prý může i Junkcer. Získali jsme neuvěřitelné informace

Autor: Redakce | Publikováno: 9.6.2017 | Rubrika: Humor
Sobotka

Chudák paní Sobotková. Co ta toho musela v poslední době snést. Nejdřív Bohouš začne propagovat EURO. Považte, v roce 2017! Jako kdyby pan Muller z Berlina podal přihlášku do NSDAP v březnu 1945. No a pak si Bohoušek pozve do Prahy starýho vochmelku Junckera. A to těsně před víkendem, kdy se mělo jet na chatu.

Úplně vidím, jak sedí Juncker s brunátnou tváří a povolenou kravatou u Sobotku na pohovce a povídá: "Ty vole, Bohouši, ty kluku špatná, nemůžeš mě v těch kvótách přece nechat". Bohouš se hrozně potí a dává pokyn manželce, aby ještě přinesla šlaftrunk. A ona chudák musí kmitat od baru k pohovce jako namydlený blesk.

K tou udělat chlebíčky s gothajem a br. salátem, připravit jednohubky s ementálem a lovečákem. A do toho poslouchat blbé kecy nameteného Junckera. "Bohouši, tak...řekni něco? Víš co, já ti pošlu 300 miliard....ne....400 miliard....hele, že si to ty, ty stará ku.vo,...já ti pošlu 600 miliard!"

"Pocem ke mně, ty vole...a až budeš velkej, Bohouši, vytáhnu si tě do Bruselu. Spolu dobudeme svět. Jako první zrušíme hranice. Pak zavřeme Farageho a Wilderse s Le Penovou. Sestěhujeme se k sobě. Každou sobotu budeme chodit na vafle. Na Vánoce si pozveme Jakuba Jandu, aby nás obveseloval...pocem ke mně...."

Ne, já se fakt nedivím, že tahle hrozivá scéna byla pro paní Sobotkovou poslední kapkou. Nic jiného než odluka následovat fakt nemohlo....Závidím jí. Ta chuděra si sice vytrpěla svý, ale teď bude konečně svobodná. Ale co my ostatní? Kdy my se dočkáme odluky se Sobotkou?

 

Čtěte také: 

 

Klíčová slova: Bohuslav Sobotka
reklama
15473 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

ePortal.cz

Za znásilnění prý může reklama na pivo. "Odvážná" feministka předvedla ukázkové citové vydírání. A to ještě není všechnoStanislav Bernard nachytal pokryteckou feministku na švestkáchNa co sáhnou, to pokazí! Může to všechno dopadnout hodně bleděZasvěcený expert promlouvá o Evropské komise a jejích uprchlických kvótách. Půjdou z toho na vás mdlobyUprchlíci se chtěli začít lepší život ve Švédsku. Bohužel je čekalo peklo

euPortal.cz

Tak už je to tady. Rodiče žáka odmítli povinnou návštěvu mešity. Teď míří před soudNo prostě hnus. Vladimír Putin dal jasně najevo, že Rusko válku nechce. Rozběsnil tím Kavárnu od Washingtonu po Prahu. Normalizační novináři opět ve službách moci útočí na TV Prima...

Eurabia.cz

Český vědec tvrdě o islamizaci Evropy! Za tohle ho jednou zavřou ...Zastavit imigraci do Evropy se dá rychle a jednoduše, ale vládci EU to nechtějí!

FreeGlobe.cz

Američané za miliony dolarů nakoupili uniformy do pouště… s lesním maskováním. Možnost přežití vojáků se tím rapidně snižuje. To by se u nás stát nemohlo (+ foto)Imigrant, který na Facebooku vysílal hromadné znásilnění tzv. bílé děvky, byl propuštěn... Strašně se nudí (+ foto)

Nezdravi.cz

Čím víc jíš, tím víc hubneš! Potraviny se zápornými kaloriemiStále více lidí z velkých měst trpí psychózou. Proč?

euServer.cz

Jubilejní slovanský sjezd navrhuje vytvořit Společenství slovanských zemí – mezinárodní organizaci, která by měla pomoci překonat rozkol ve slovanském světěNejsilnější zbraň Rusů

eOdborar.cz

Otrokářské mafie zvítězily. Zaměstnanče připrav se na nejhorší ...Dělník v Korei má průměrný plat 100 000 korun. Ví to ministr za hnutí ANO?

ParlamentniListy.cz

Expert na EU silně varuje: Tlak na integraci, euro, společnou armádu. Vzniká výbušná směs. Referendum o dalším členství v EU je nutností. A toto teprve přijde...Neuvěřitelné dění ve Vídni! Polovina všech islámských školek má být zavřena. Toto tam probíhá
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění