reklama
reklama

Němečtí studenti se servali s policisty. Kvůli migrantovi

Autor: pro | Publikováno: 3.6.2017 | Rubrika: Politika
Vlajka - Německo

Německé úřady postupují při posuzování udílení azylu velmi obezřetně a systematicky. Pokud se už rozhodnou migranta vyhostit, většinou to má své opodstatnění. Středeční pokus o deportaci afghánského mladíka však skončil fiaskem.

Ve středu ráno byla policie vyslána do jedné ze středních škol v bavorské metropoli, aby tam „vyzvedla“ afghánského studenta, který měl být dle všeho v nejbližší době deportován. Místo odpovědného přístupu a spolupráce však ochránce zákona čekaly stovky rozezlených studentů.

 

 

Studenti svolali na protest proti zatčení svého afghánského kolegy masovou demonstraci, která se z původně poklidného shromáždění změnila v násilnou akci. Přibližně dvě až tři stovky účastníků se rozhodly policii zabránit v provádění zatýkání dvacetiletého Afghánce za každou cenu. Studenti zastoupili policistům cestu a odmítli je za afghánským migrantem vpustit. Na výzvy k rozpuštění demonstrace nereagovali a naopak přešli do útoku.

Od slovních potyček a urážek strážců zákona brzy došlo na pěstní souboje a další násilné akty. Studenti také na policisty házeli lahve. Na místo muselo být povoláno hned několik policejních vozů a policisté museli proti rozdováděným studentům použít donucovací prostředky. Konkrétně šlo o pepřový sprej a obušky a také psy. Až po několika hodinách tuhého odporu se policistům podařilo zrealizovat záměr, se kterým do školy přijeli, a afghánského migranta naložit do svého vozu.

Jak hlásí německá média, v průběhu zásahu došlo ke zranění tří policistů a zatčení několika účastníků demonstrace. Není doposud jasné, jestli byl afghánský mladík součástí skupiny dalších migrantů, kteří měli být deportováni z Berlína do Kábulu v tentýž den večer. Ministr vnitra Thomas de Maizière totiž vzhledem k teroristickým útokům v hlavním městě Afghánistánu tuto várku deportací jen o několik hodin dříve zrušil.

převzato ze serveru ParlamentníListy.cz

 

Čtěte také: 

Takový konec Merkelové by vás asi nenapadl. Přesto je prý reálný

Němci nejprve zaskočili uprchlíky svým šokujícím požadavkem. Potom zveřejnili neuvěřitelné statistiky, které vás dostanou

Německý přístup k migrační krizi selhal

Klíčová slova: imigrace  | islám
reklama
2960 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

ePortal.cz

Za znásilnění prý může reklama na pivo. "Odvážná" feministka předvedla ukázkové citové vydírání. A to ještě není všechnoStanislav Bernard nachytal pokryteckou feministku na švestkáchNa co sáhnou, to pokazí! Může to všechno dopadnout hodně bleděZasvěcený expert promlouvá o Evropské komise a jejích uprchlických kvótách. Půjdou z toho na vás mdlobyUprchlíci se chtěli začít lepší život ve Švédsku. Bohužel je čekalo peklo

euPortal.cz

Tak už je to tady. Rodiče žáka odmítli povinnou návštěvu mešity. Teď míří před soudNo prostě hnus. Vladimír Putin dal jasně najevo, že Rusko válku nechce. Rozběsnil tím Kavárnu od Washingtonu po Prahu. Normalizační novináři opět ve službách moci útočí na TV Prima...

Eurabia.cz

Český vědec tvrdě o islamizaci Evropy! Za tohle ho jednou zavřou ...Zastavit imigraci do Evropy se dá rychle a jednoduše, ale vládci EU to nechtějí!

FreeGlobe.cz

Američané za miliony dolarů nakoupili uniformy do pouště… s lesním maskováním. Možnost přežití vojáků se tím rapidně snižuje. To by se u nás stát nemohlo (+ foto)Imigrant, který na Facebooku vysílal hromadné znásilnění tzv. bílé děvky, byl propuštěn... Strašně se nudí (+ foto)

Nezdravi.cz

Čím víc jíš, tím víc hubneš! Potraviny se zápornými kaloriemiStále více lidí z velkých měst trpí psychózou. Proč?

euServer.cz

Jubilejní slovanský sjezd navrhuje vytvořit Společenství slovanských zemí – mezinárodní organizaci, která by měla pomoci překonat rozkol ve slovanském světěNejsilnější zbraň Rusů

eOdborar.cz

Otrokářské mafie zvítězily. Zaměstnanče připrav se na nejhorší ...Dělník v Korei má průměrný plat 100 000 korun. Ví to ministr za hnutí ANO?

ParlamentniListy.cz

Expert na EU silně varuje: Tlak na integraci, euro, společnou armádu. Vzniká výbušná směs. Referendum o dalším členství v EU je nutností. A toto teprve přijde...Neuvěřitelné dění ve Vídni! Polovina všech islámských školek má být zavřena. Toto tam probíhá
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění