Jsou jako smrt a berou všechno. Jak odporné!

Autor: pro | Publikováno: 16.2.2017 | Rubrika: Ostatní
Bestie

Americký think-tank Gatestone Institute přináší další zdrcující statistiky, které se týkají sexuálních deliktů spáchaných migranty v Německu. Navzdory snižujícímu se počtu nově příchozích počty znásilnění stále stoupají.

Jak píše Soeren Kern, alarmující jsou statistiky Spolkového kriminálního úřadu (BKA) za období posledních tří let. Zatímco v roce 2013 spáchali migranti 599 sexuálně motivovaných trestných činů, o rok později to bylo již 949. Předloni BKA evidovala již 1683 znásilnění či pokusu o něj a loni to bylo již 2790 trestných činů. „Ještě před třemi lety tak páchali migranti v průměru dva trestné činy denně, ale loni to bylo již téměř deset denně,“ píše Kern.

„A to je ještě počet těchto trestných činů ve skutečnosti ještě dvakrát až třikrát vyšší, jak nedávno řekl šéf Sdružení kriminální policie André Schulze. BKA totiž eviduje pouze ty, které byly vyřešeny a nezahrnuje trestné činy se sexuálním podtextem z nejlidnatější spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko. Německá policie vedle toho záměrně bagatelizuje skutečný rozsah zločinů migrantů, když pachatele popisuje jako ‚jižanské typy‘ či ‚jedince s tmavší pletí‘,“ popisuje Kern.

V další části textu Kern konkrétně popisuje asi sto sexuálních deliktů, kterých se dopustili v Německu migranti za pouhý první měsíc letošního roku. Na tyto události „nejbohatší“ byl v tomto ohledu hned první lednový den, kdy došlo po celém Německu nejméně k sedmi sexuálním napadením nebo znásilněním. Hned ke dvěma těmto trestným činům došlo v Ulmu. Nejprve zde napadl devatenáctiletý občan Gambie o šest let starší ženu. Na jiném místě potom migrant ze severní Afriky zaútočil na devětadvacetiletou ženu.

Kern zmiňuje, jakým způsobem německá politicky korektní média popisují migranty podezřelé ze sexuálních deliktů. Slovní zásoba německých novinářů je v této kategorie skutečně záviděníhodná „Muž s východním přízvukem, snědý muž, muž s hnědou kůží, jižan, jižansky vyhlížející muž, jihoevropsky vypadající muž, asijsky vypadající muž, černí Afričané,“ píše Kern s tím, že nikdy nezazní slovo migrant nebo uprchlík.

Jak je vidět z výčtu sexuálních deliktů za uplynulý měsíc, jistá si před migrnaty nemůže být žena v žádném věku a často to platí i o mužích a chlapcích. V Rottenburgu byly obtěžovány 2. ledna dvě dívky ve věku 10 a 13 let. V ten samý den se potom stal terčem sexuálních predátorů z Blízkého východu také čtrnáctiletý chlapec v Seckach. Sexuálnímu útoku na druhé straně neušla 27. ledna ve Wangenu ani sedmasedmdesátiletá důchodkyně.

převzato ze serveru ParlamentníListy.cz

 

Čtěte také: 

Vážně chcete tohle v České republice? Dívky, matky, tety, babičky...brzy vás čekají nepěkné věci

V Německu řeší jeden vážný problém. Je to prý hodně špatné

V Německu se snad museli úplně zbláznit. Kam zmizeli skuteční Němci?

Klíčová slova: Merkelová
6316 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

ePortal.cz

Běhna nebo frajerka? Muslimové se nemohou shodnout. A co vy? Tak je to přece jenom pravda! Podívejte se, co za šílenost udělala Česká spořitelnaV Rakousko došlo k velmi ohavné vraždě. Celé to má navíc tuto neméně děsivou dohruPetr Robejšek to znovu natřel Evropské unii. Ale tohoto evropského politika naopak velmi vychválilMatka pěti děti žádá sňatek se dvěma muži. A pozor, tuto ženu navíc velmi dobře znáte!

euPortal.cz

Tohle v hlavních médiích nenajdete. Stoupenci uprchlíků a islámů zdemolovali automobil aktivistovi od Okamury! Ženám se líbí, když je sexuálně obtěžujeme, tvrdí imigranti z Blízkého východu a severní Afriky

Eurabia.cz

Stoupenci uprchlíků a islámů zdemolovali automobil aktivistovi od Okamury!Česku hrozí za přijetí imigrantů žaloby občanů

FreeGlobe.cz

Proč se americká armáda rozpadá na kusy?Feministky z Femen si pořídily černocha a muslima v jedné osobě (+ fotografie obsahující nahotu)

Nezdravi.cz

Olivový olej zlepšuje paměť! Může také léčit nemoci?Čím víc jíš, tím víc hubneš! Potraviny se zápornými kaloriemi

euServer.cz

Jak bude Rusko obnovovat své postavení v AfriceInvalidní vozík? Primář Koskuba se zamyslel nad zdravotním stavem Miloše Zemana. ČSSD před nárazem do ledovce a Babiš se řítí za volebním vítězstvím, dodal

eOdborar.cz

TOP09 nehájí zájmy Čechů, ale německých firem a německé vlády!Co Němci nedokázali válkou dělají ekonomikou - 4. říše je skutečností!

ParlamentniListy.cz

Režisér udeřil: Zeman řekne něco, co se v tzv. lepší společnosti neříká. A čeští krasoduchové předstírají pohoršení. Ve druhém volebním období by mohl proti pražské kavárně přitvrdit!„Nejsem rasista... ale ty cigoši špinavý mi vaděj.“ Drsná provokace Martina Komárka
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění