reklama
reklama

Jsou jako smrt a berou všechno. Jak odporné!

Autor: pro | Publikováno: 16.2.2017 | Rubrika: Ostatní
Bestie

Americký think-tank Gatestone Institute přináší další zdrcující statistiky, které se týkají sexuálních deliktů spáchaných migranty v Německu. Navzdory snižujícímu se počtu nově příchozích počty znásilnění stále stoupají.

Jak píše Soeren Kern, alarmující jsou statistiky Spolkového kriminálního úřadu (BKA) za období posledních tří let. Zatímco v roce 2013 spáchali migranti 599 sexuálně motivovaných trestných činů, o rok později to bylo již 949. Předloni BKA evidovala již 1683 znásilnění či pokusu o něj a loni to bylo již 2790 trestných činů. „Ještě před třemi lety tak páchali migranti v průměru dva trestné činy denně, ale loni to bylo již téměř deset denně,“ píše Kern.

„A to je ještě počet těchto trestných činů ve skutečnosti ještě dvakrát až třikrát vyšší, jak nedávno řekl šéf Sdružení kriminální policie André Schulze. BKA totiž eviduje pouze ty, které byly vyřešeny a nezahrnuje trestné činy se sexuálním podtextem z nejlidnatější spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko. Německá policie vedle toho záměrně bagatelizuje skutečný rozsah zločinů migrantů, když pachatele popisuje jako ‚jižanské typy‘ či ‚jedince s tmavší pletí‘,“ popisuje Kern.

V další části textu Kern konkrétně popisuje asi sto sexuálních deliktů, kterých se dopustili v Německu migranti za pouhý první měsíc letošního roku. Na tyto události „nejbohatší“ byl v tomto ohledu hned první lednový den, kdy došlo po celém Německu nejméně k sedmi sexuálním napadením nebo znásilněním. Hned ke dvěma těmto trestným činům došlo v Ulmu. Nejprve zde napadl devatenáctiletý občan Gambie o šest let starší ženu. Na jiném místě potom migrant ze severní Afriky zaútočil na devětadvacetiletou ženu.

Kern zmiňuje, jakým způsobem německá politicky korektní média popisují migranty podezřelé ze sexuálních deliktů. Slovní zásoba německých novinářů je v této kategorie skutečně záviděníhodná „Muž s východním přízvukem, snědý muž, muž s hnědou kůží, jižan, jižansky vyhlížející muž, jihoevropsky vypadající muž, asijsky vypadající muž, černí Afričané,“ píše Kern s tím, že nikdy nezazní slovo migrant nebo uprchlík.

Jak je vidět z výčtu sexuálních deliktů za uplynulý měsíc, jistá si před migrnaty nemůže být žena v žádném věku a často to platí i o mužích a chlapcích. V Rottenburgu byly obtěžovány 2. ledna dvě dívky ve věku 10 a 13 let. V ten samý den se potom stal terčem sexuálních predátorů z Blízkého východu také čtrnáctiletý chlapec v Seckach. Sexuálnímu útoku na druhé straně neušla 27. ledna ve Wangenu ani sedmasedmdesátiletá důchodkyně.

převzato ze serveru ParlamentníListy.cz

 

Čtěte také: 

Vážně chcete tohle v České republice? Dívky, matky, tety, babičky...brzy vás čekají nepěkné věci

V Německu řeší jeden vážný problém. Je to prý hodně špatné

V Německu se snad museli úplně zbláznit. Kam zmizeli skuteční Němci?

Klíčová slova: Merkelová
reklama
6126 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

ePortal.cz

Juncker se vrátí k láhvi, Schulz do knihovny a Tusk dožije v Bruselu. Přichází revoluce!Už zase chtějí vyhazovat z práce slušné lidi. Ale tentokrát jde o mnohem víc. Tady je to černé na bílémProfesor Knížák je pořád ve formě. Podívejte se, jak si vychutnal jednoho z nejhorších ministrů Sobotkovy vládyNedělejte z Putina všemocného kouzelníka. Akorát mu tak nahrávátePražská kavárna prý zvolí Zemana. Ne, to fakt není vtip!

euPortal.cz

Neuvěřitelný případ hyenismu. Cikánka okradla vozíčkáře. Podívejte se na šokující reportáž TV NovaKamarádka lidovců a TOP 09 Savčenková: Nemám ráda žiďáky, Židé vládnou Ukrajině...

Eurabia.cz

Afričtí uprchlíci přepadli Němce ve vlaku! Nájezdy imigrantů jsou stále častější ...Európsku úniu treba rozdeliť na moslimský Západ a kresťanský Východ

FreeGlobe.cz

Ženy jsou bábovky. Předělaný chlap suverénně vyhrál mezinárodní závody žen ve vzpírání. Někteří zpátečníci to ale označují za neférové (+ foto, video)Uprchlíci z různých zemí si to rozdali na německé ulici. Všichni křičeli, že Alláh je velký (+ video)

Nezdravi.cz

Zpívání ukolébavek má vliv na zdraví dětí i matekLéčení včelími produkty i včelami samotnými. 3. Apiterapeutický den 2017 se koná 1. dubna v Mikulově

euServer.cz

Moc a bezmocnost Putina a Trumpa. Washington potvrzuje, že vůdce Trump slábn a může odejítJe premiér Sobotka Jidáš, parazit, gauner, šmejd či vyčůránek…?

ParlamentniListy.cz

Jan Čulík zašel do české hospody. Z toho, co tam zažil, se musel vzpamatovat dalším článkem o ČešíchŠkoly vychvalují dětem islám. Alláhu akbar, návštěvy mešit. Je to jed, promlouvá rodič, za jehož názory dostala dcerka důtku
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění