Vše začalo před téměř 70 lety největší krádeží v dějinách Evropy. Nyní má vše velmi hořkou dohru

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 27.2.2016 | Rubrika: Kulturní válka
EU - totalita

Historie se opakuje. Autoritářské režimy jsou založeny na tom, že paranoidně obviňují ze svých vlastních selhání vnějšího či vnitřního nepřítele. Komunisté vždy ukazovali prstem na americké imperialisty a nacisté zase na bolševiky a Židy, kteří údajně vrazili ctnostným Němcům "dýku do zad". Čím více se blíží daný totalitní systém ke svému konci, tím více kope kolem sebe. Nejinak je tomu i v případě Evropské unie. 

Největším nepřítelem EU podle jejích představitelů (v drtivé většina případů zapřísáhlých levičáků) není její neschopnost, váhavost a nedůslednost, ale Putinovo Rusko. Problém je v tom, že právě tímto způsobem neomarxisté z Bruselu ženou do náruče ruského prezidenta další a další Evropany. Třeba i ty, kteří jinak s jeho režimem nikdy nesympatizovali. Když prostě příliš tlačíte na pilu, často dosáhnete naprosto opačného účinku. 

 

Proti EU jsou jen hlupáci a agenti Kremlu

Brusel tvrdí, že kdokoli kritizuje EU, tak je placený Kremlem. Velký Evropan Dienstbier rovnou dodává, že příznivci vystoupení z EU musí být šílení. Jistě, tak i sovětští disidenti byli všichni šílenci, a proto byli zavírání do psychiatrických léčeben a 24 hodin denně dopováni medikamenty. Kdy přijde na řadu podobné opatření v naší Evropská unii, která se honosí Nobelovou cenou za mír a mnoha dalšími oceněními? 

V souvislosti s referendem ve Velké Británii, ve kterém budou voliči 23. června letošního roku rozhodovat o budoucnosti své země v EU, se rozvinula napříč Evropou široká diskuze. Byť diskuze v pravém slova smyslu to vlastně příliš není, protože zejména příznivci EU žádné argumenty nepoužívají. Místo argumentů si vystačí se zastrašováním a vysmíváním. Ať už se vyjádří pro setrvání Velké Británie či naší země v Evropské unie kdokoli, nedá se to číst ani poslouchat. Až příliš to připomíná propagandu dob dávno minulých. 

Jak jsem již zmiňoval výše, Jiří Dienstbier nazývá příznivce Czexitu šílenci. Bývalý socialistický ministr průmyslu a obchodu Milan Urban straší ztrátou pracovních míst. Sobotka se za se v případě Brexitu obává nárůstu nacionalismu. Bývalý šéf labouristů Tony Blair, řečený jinak sedmilhář, varuje před tím, že se nebude Velká Británie schopna bez EU bránit Islámskému státu a Rusku. Francouzský ministr financí Michel Sapin se zase spoléhá na "inteligenci voličů: Zkrátka a dobře, chytří budou hlasovat pro setrvání země v EU a naprostí primitivové pro Brexit. 

 

Evropská unie byla od začátku "levárna"

Prezident Miloš  Zeman nedávno na jakési diskuzi s libereckými studenty zmiňoval, že Evropská unie je prý skvělý projekt, jen je prý špatně řízený. Prezident se tentokrát značně mýlí. EU není žádným skvělým projektem a nikdy ani nebyl. Stačí si připomenout, kdo vlastně stál u zrodu myšlenky sjednocené Evropy, respektive Evropy svázané až k zalknutí. V prvé řadě je to rakouský šlechtic Richard Mikuláš Coudenhove-Kalergi, který v rámci své Panevropské unie snil o sjednocené Evropě.

Fakticky jde také o jednoho z prvních významnějších evropských politiků, který začal propagovat zhoubnou ideologie multikulturalismu. Kalergi v prvé řadě hlásal, že je nutné zrušit právo národů na sebeurčení. Suma sumárum, jak by řekli dnešní europolitici, národní státy představují největší zlo bránící v budování dokonalé společnosti budoucnosti. Kalergi prosazoval masovou migraci a vytvoření nové rasy, která by již nebylo jen čistě evropská, ale smíšená s ostatními národy třetího světa. Nepřipomíná vám to v době, kdy čelíme invazi milionů muslimských uprchlíků, něco aktuálního?

Od Kalergiho můžeme pokračovat k italskému komunistovi Altieru Spinellim, který je označován za jednoho z hlavních otců zakladatelů EHS a její pokračovatelky EU. Důkazem, jak si ho dnešní představitelé váží, je i fakt, že hlavní budova Evropského parlamentu nese jeho jméno. Spinelli byl velkým příznivcem integrace a až do konce svého život nepřestal být komunistou. Dál není třeba nic dodávat. Otcem zakladatelem evropské integrace je prostě komunista. Spinelli měl a stále má mnoho sobě podobných následovníků. Dvojnásobný předseda Evropské komise Barroso byl maoista.

 

Brusel obsadili marxisté a sociální inženýři

Baronka Ashtonová z Velké Británie, bývalá ministryně zahraničí EU v letech 2009 až 2014, v mládí coby levicová aktivista pobírala peníze od Moskvy a demonstrovala za jaderné odzbrojení. Ovšem pouze Západu, ty sovětské byly nejspíš v pořádku. V úřadu ji mimo jiné vystřídala italská komunistka Federica Mogheriniová, jejíž rozesmátá fotografie s palestinským teroristou Jásirem Arafatem koluje internetem. Mogheriniová se stala středem pozornosti vloni v létě, když bezelstně konstatovala, že islám vždy byl, je a bude pevnou součástí evropské kultury. Co k tomu dodat více?

Evropská unie se ráda tváří jako demokratická instituce, která prosazuje svobodu a pluralitu názorů Asi právě proto EU dlouhodobě financuje ze svých fondů Palestin a naopak k Izraeli se chová jako k největšímu nepříteli. Asi právě proto si dovolí současný opět levicově naladěný předseda Evropského parlamentu Martin Schulz veřejně označovat demokratické volby v Polsku za převrat. Asi právě proto nejprve EU posvětit prezidentské volby na Ukrajině, ve kterých zvítězil Viktor Janukovyč, aby potom veřejně podpořila jeho konec v úřadu neústavní cestou. Asi právě proto...a tak by se dalo pokračovat dál a dál.

Evropská unie je obr na hliněných nohou, který je paralyzován pokaždé, když má vyřešit nějaký problém. Velmi dobře se to ukázalo v případě krizí v Řecku, na Ukrajině i ve chvíli, kdy začaly na evropský kontinent proudit nekontrolovaně stovky tisíc uprchlíků. K čemu je instituce, která není schopna ani hájit své hranice a peskuje každého, kdo se o to snaží? A nejenom, že peskuje, ale nálepkuje označením „xenofob“ nebo „islamofob“. Maďarsko o tom ví své. Evropskou unii vedou neomarxisté a sociální inženýři, pro které je vřelý vztah k vlasti, úcta k tradicím či vlastní kultuře sprosté slovo.

 

Vraťte nám Evropu!

Právě proto je mnohým z nás ten evropský moloch naprosto cizí. Evropská unie není „můj“ projekt a se samotnou Evropou nemá nic společného. Cílem tvůrců tohoto evropského projektu bylo naopak Evropu jeho obyvatelům sprostě ukrást a vsugerovat pomoci levicových médií a neziskovek, že kdo neuznává Evropskou unii, není Evropan a staví se proti celému kontinentu. Je tomu ovšem přesně naopak. Praví Evropané vystupují proti EU právě proto, že jim na jejich kontinentu záleží a nechtějí jej nechat navždy zničit. Vystoupením z EU neopouštíme Evropu, ale naopak ji vracíme zpět do svých rukou.

Bohužel v České republice neexistuje silná euroskeptická strana, jenž by měla sílu protlačit po vzoru Velké Británie referendum. Od začátku svého vzniku hlásají nutnost opustit EU Svobodní, leč zatím nic nenasvědčuje tomu, že by v příštích letech měli sílu své vize převést z do reality. Potom ještě zbývá ODS, která rozhodnutí EU často kritizuje. Bohužel tato strana zůstává na půli cesty. Její šéf Petr Fiala v týdnu na svém Facebooku napsal, že ODS si nepřeje vystoupení z EU, ale pouze její změnu. Jistě, změnit EHS se nepodařilo Margaret Thatcherové a s reformami nyní neuspěl ani David Cameron. Cožpak si někdo může myslet, že se to podaří aktuálně bezvýznamné české partaji v čele s Fialou?

Referendum ve Velké Británii o EU se bude konat za čtyři měsíce. Do té doby ještě uslyšíme z úst mnoha „velkých Evropanů“ z řad politiků, umělců, sportovců a celebrit spoustu lží, polopravd, výmyslu a hloupostí. Propaganda se rozjede na plné obrátky a bude to občas skutečně na ručník. Opět uslyšíme prázdná slova o „evropských hodnotách“, nutnosti se sjednotit proti vnějšímu nepříteli Rusku a vnitřnímu nepříteli, kterým je každý kritik EU. Šílenec nebo žoldák ve službách Kremlu. Doufejme, že Boris Johnson a Nigel Farage svoji zemi vyvedou z věčné temnoty na světlo a unylý premiér Cameron nebude opakovat referendum do té doby, než Britové řeknou EU ano, jak mu včera našeptával přes média knihovník Schulz. 

 

Čtěte také: 

Dnes není co slavit. Spíš naopak. Nechali jsme si totiž před očima vyrůst další totalitu

Slyšeli jste někdy hloupější argument pro setrvání České republiky v Evropské unii?

Následujme Británii a vyhlašme referendum o setrvání v Evropské unii! Kdo z vás by na to měl kuráž, pánové Nečasi a Sobotko?

Klíčová slova: Evropská unie  | evropská integrace
9229 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

ePortal.cz

Na Západ nebo na Východ? Zůstaňme tam, kde jsme. Třeba i kvůli této zhůvěřilosti z FrancieToto je přesně důvod, proč je lepší do Německa vůbec nejezdit. Před soudem stanula děsivá migrantská kreaturaTato neuvěřitelná bakalářská práce koluje po celé zemi. Její autorka je snad z jiné planetyPrezident se musel zbláznit. Proč ho za tento prasácký návrh ženy neutloukly podprsenkami? Dvě malé roztomilé holčičky mají dva slaďoučké tatínky. Neomarxisté mohou řičet blahem

euPortal.cz

Uprchlíci znásilňují a politici nic nemění. Když vidím volební výsledky, kdy naši spoluobčané volí strany a politiky, kteří to připouštějí, tak si říkám, že asi opravdu jsme jako národ, i jako Evropa senilní a debilní...Multi-kulti vyspělá společnost: Děti ve Švédsku se bojí, aby nebyly zastřeleny imigranty. Množí se vraždy s rasovým podtextem

Eurabia.cz

Ekonomický "úspěch"! Skoro půl milionu uprchlíků v Německu pobírá sociální dávky ...Agresivní muslim zaútočil na křesťany v Praze! Policie zasahuje ...

FreeGlobe.cz

Hlavoun z Google: Neusilujeme o cenzuru, jenom to odstraníme (+ video)Ve Francii začíná totální mobilizace! Prezident Hollande vybízí vládu, aby za každou cenu zabránila Le Penové vyhrát

Nezdravi.cz

U malých dětí, které tráví čas hraním na chytrých telefonech a tabletech, se krátí doba spánkuPravidelné pití čaje snižuje riziko vzniku Alzheimerovy choroby až o 86 %

euServer.cz

Otec a syn Dienstbierové: Jeden byl charakter a jedinečná osobnost, druhý jen zakomplexovaný hurvínek, trouba a hňup, jenž pošlapal veškeré principy demokracie a ústavnosti…Mrtvolný puch rozkládající se EU láká zájemce o její blahobyt

eOdborar.cz

Odborář: Když jsme šli do EU, všechno jsme slíbili a zlikvidovali. Pravda o nezaměstnanosti? Máte právo ji znátVideo o tom, jak bankéři ovládli naše životy a dělají z nás otroky ....

ParlamentniListy.cz

Šéf československých spolků ve Francii: Volím Le Penovou. Z té rodiny dělají hrozbu, ale její otec bojoval v Alžírsku a přišel tam o oko. Strach z terorismu je zde vidět na každém krokuEXKLUZIVNÍ SVĚDECTVÍ Chraň tě ruka páně, Slávku, jestli Babiše odvoláš. Co přijde po tom, to jsi nezažil
Anketa
Komu byste dali svůj hlas ve 2. kole prezidentských voleb ve Francii?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění