Znásilňují jako na běžícím pásu. A takto je prý možné je zastavit. Děláte si srandu?

Autor: Eva Valerie Maxová | Publikováno: 2.11.2015 | Rubrika: Kulturní válka
Bestie

Kurzy sexuální výchovy by se podle návrhu některých politických stran měly stát nedílnou součástí vzdělávání muslimských přistěhovalců, žijících v Dánsku. Zamezí prý dalším znásilněním dánských žen a dívek.

Tuto zprávu přinesl nedávno deník Metroexpress, který uvedl, že v letech 2013-2014 přistěhovalci a jejich potomci tvořili 34,5% ze všech obviněných ze znásilnění. Návrh dánských politiků vyučovat potenciální agresory sexuální výchově, jako je tomu v Norsku, vyšel poté, co byla před časem třemi Eritrejci brutálně znásilněna ve městě Hjørring jejich krajanka. 

Pokud by Dánové vycházeli ze zkušenosti Norů, byli by žadatelé o azyl, přistěhovalci a jejich potomci vedle dánštiny seznamováni i s chováním dánských žen, jejich možnou konzumací alkoholu, následným smíchem, vyzývavým chováním i stylem evropského oblékání. To všechno totiž přistěhovalci, převážně z muslimských zemí, vnímají jako provokaci a výzvu k sexu, který končí znásilněním vyhlédnuté oběti.

Podzim v Evropě s sebou přináší chladné dušičkové počasí, Evropané vzpomínají na své zesnulé a mezitím ke břehům Řecka a Itálie připlouvají další a další lodě s uprchlíky, kteří jsou oběťmi pašeráckého byznysu, vlastního sebeklamu i příslibu Frau Merkel o německém ráji. Převážně jde o mladé zdravé muže, nabité testosteronem,  i chtíčem po všem, co jim Evropa může dát.

Následkem přebytku testosteronu v tělech mladých muslimů jsou už dneska znásilnění žen v německých uprchlických táborech, nebo jejich nucení k prostituci, nikým nestíhané, protože muslimská žena je jen ženou, mající poloviční hodnotu muže. O německých ženách, které mohou být potenciálními oběťmi, jakmile se nově příchozí migranti rozptýlí ve městech, zatím není důvod veřejně mluvit. Zatím se není důvod bát.

Muslimští muži si víc než bílí uvědomují své postavení, jsou hrdi na svého Proroka a uctívají Korán. I přesto, že se obracejí k Šaríe, respekt z trestů za znásilnění nemají. Jak jinak by v letech 1997-2013 mohlo v anglickém městě Rotherhamu, docházet k masivnímu sexuálnímu zneužívání dětí, pachateli pocházejícími z Pákistánu?

Na této kauze je odstrašující fakt, že místní úřady o zneužívání dětí věděly, přesto tři úřední zprávy ignorovaly, prý tomu nemohly uvěřit! Sexuálně zneužito pakistánskými muslimy tehdy bylo kolem 1 400 dětí! Převážně dívek, které byly pachateli nalákány, znásilňovány a pokud se bránily, nebo odmítaly, byly polévány benzínem a bylo jim vyhrožováno zapálením.

Pět Pakistánců bylo v roce odsouzeno a šéf místní policie Jason Harwin poté prohlásil:

 „Chtěl bych se omluvit obětem sexuálního vykořisťování, které se nedočkaly služeb, které od policie očekávaly. Jsme si plně vědomi našich předchozích chyb.“ Údajně úřady nechtěly být obviněny z rasismu! Etnický faktor musel být v multikulturním anglickém prostředí zohledněn Co na tom, že jsou znásilňovány bezbranné děti! Postupně byli další pachatelé znásilnění odhaleni i ve městech Oldham, Rochdale a Derby, kdy šlo převážně o Pakistánce.

V roce 2009 přišla evropská média se zajímavým a současně alarmujícím zjištěním, že v Evropské unii je na prvním místě v počtu znásilněných žen Švédsko, jinak země s nízkou kriminalitou.

Na 100 tisíc obyvatel připadlo na základě policejních statistik z té doby 46 sexuálních trestných činů. Policejní orgány viděly důvod znásilnění švédských žen v přemíře pití na divokých party a provokativním chování vůči pachatelům. V té době se o etnickém původu pachatelů nehovořilo. Nesmělo. Dnes se ví, že za znásilňováním „emancipovaných a provokujících“ Švédek stáli a stojí, stejně jako v Norsku a Dánsku pachatelé, přistěhovalci, převážně muslimského vyznání, často pocházející z afrického kontinentu.

Ingrid Carlqvist z Gatestonu Institute v nejnovější Zprávě „Sweden: Haven for Mass Murderers One Month of Multiculturalism in Sweden“ se nebojí a dnes po šesti letech jasně hovoří o muslimské kriminalitě ve Švédsku.

Následkem čtyřiceti let švédské proimigrační, proislámské propagandy, nemarxistické koncepce o univerzalitě lidských práv a ideologie transnacionalismu, je nárůst trestných činů ve Švédsku o 300% a nárůst sexuálního násilí o 1 472%.

Podle Zprávy „Sweden: Rape Capital of the West“ ho o  prvenství v počtu znásilněných žen připravilo jihoafrické Lesotho!

Kdysi bezpečná severská země mění svou tvář a její ministryně zahraničí Margot Wallströmová tvrdí, že její země kvůli neustálému přílivu migrantů čelí vážnému kolapsu. Předpokládá se, že do konce roku 2015 ekonomicky zajímavé Švédsko „obohatí“ 190 až 300 tisíc muslimských běženců. Politici oprávněně mluví o zhroucení ekonomického systému země, veřejnost se nahlas ozývá, zvyšují se žhářské útoky na uprchlická centra. Vlaková stanice v Malmö  je přeplněná uprchlíky, dobrovolníci postupně rezignují na to jim pomáhat.

Skeptici hovoří o tom, že postupným nárůstem počtu ekonomických příživníků, imigrantů, se původní Švédové ocitnou ve své vlastní zemi v menšině, hovoří se dokonce o humanitární krizi, ke které má Švédsko blízko. Kdysi bezpečná země se pro původní obyvatele stává nebezpečnou a politici mají oprávněné obavy o její budoucnost. Další sebevražda v přímém přenosu?!

I švédský multikulturalismus naprosto selhal a stávající stav je dokladem toho, že do Evropy nepatří pro jeho naivitu a nebezpečnost!

Evropská Unie, která uprchlickou krizi nezvládla, v čele s arogantní Frau Merkel, apaticky přihlíží dalším a dalším davům mladých mužů, ekonomických uprchlíků a přemýšlí, kam ty testosteronové bojovníky postupně umístí. Naše země v krizi nehraje prvenství, v mobilních aplikacích, kudy a kam, je vyznačena šedou barvou. Nehledě na to, nakonec i my budeme muslimskými vyznavači Koránu obohaceni, ne však v počtu statisíců, jako si to naplánovalo Německo, respektive jeho kancléřka. Zatím prý dostaneme jen pár tisíc běženců, kteří na nás nejspíše zbudou.

Podle neúspěšného prezidentského kandidáta a knížete Karla Schwarzenberga (konference „Česko v éře globalizace“, Praha 2015) jsme hysteričtí, neboť počty běženců, kterými máme být obohaceni, jsou minimální. To je sice pravda, nicméně jde o to, kdo nám má to „obohacení“ a v jaké podobě přinést, pane kníže!

Doslova nám, všem Čechům, tento pán vzkázal:

„Když někdo je trošku odlišné barvy nebo po staletí už se přiklonil k islámu, tak z toho máme plný gaťata." Oproti Němcům nebo Švýcarům si tu prý žijeme českou „zaprdlostí“.

Zvláštní vyjadřování starého šlechtice, jehož rod má od roku 1599, po dobytí turecké pevnosti Raab (dnešní Györ v Maďarsku), ve svém erbu symbol krkavce, který vyklovává oko na hlavě Turka. Zdá se, že Karlův předek vojevůdce Adolf, později císařem Rudolfem II. povýšený na knížete, měl na dobyvačný islám a pověstnou krutost tureckých válečníků, zcela odlišný názor!

Ponechme si tedy, milí Češi, na uprchlický marš zdravý úsudek i vlastní názor. Sledujme pozorně dál tuhle řízenou ekonomickou imigraci a invazi postupujících běženců, kteří znají své cíle i úkoly, které před nimi stojí. Možná opravdu chtějí pomoci sobě i svým rodinám, které nechali v rodných zemích. O tom, že by je měli bránit, neutíkat z armády, zapojit se do obnovy zemí a především setrvat a konat, o tom se na evropských politických zasedáních a v OSN nahlas nemluví! Oficiálně jsou to vyhnanci a chudáci, kteří museli ze svých domovů "nedobrovolně" odejít.

Skandinávské zkušenosti k nám hovoří jasně, muslimské imigranty nelze podceňovat, přinášejí s sebou jiné náboženství, které staví nade vše ostatní, přicházejí s minimální ochotou se přizpůsobit a pomoci prací ekonomicky svým hostitelským zemím. Tihle mladí muslimové jsou zdraví a silní a vezmou si vždy to, co budou chtít. Mají na to v rámci džihádu plné právo! Evropa je tady pro ně a Evropan je jen nevěřící pes!

Pokusy o jejich systematické vzdělávání a kurzy sexuální výchovy pro uprchlíky, s nimiž přicházejí Norové a které plánují zavést v Dánsku, jsou proto víc než hořce úsměvné. Namísto připomenutí  jasných pravidel, daných zákonů, a v případě jejich porušení udělování tvrdých trestů pro pachatele, je chtít vzdělávat, vysvětlovat a možná i s pokorou v hlase prosit, aby si bílých Evropanek v krátkých šatech nevšímali, natož je znásilňovali!

A kdyby se počet znásilnění ani po skandinávském sluníčkářském kurzu nesnížil, není důvod propadat panice a skepsi. Existuje přece další řešení. Bílé Evropanky povinně navléci do nikábů a burek, ve kterých na ulicích a jinde muslimské muže vzrušovat nebudou.

Potlačit tak násilně svobodu evropských žen kvůli obavám a strachu z  nevítaného  hosta, který do Evropy vůbec neměl být vpuštěn!

převzato z blogu autora, titulek upraven redakcí

 

Čtěte také: 

Podívejte se na statistiky k uprchlíkům, které vám naše mainstreamová média nejspíš neukážou. Budete zaskočeni

V německých médiích se o těchto hnusných zvěrstvech nesmí mluvit, ale my vám je klidně sdělíme

"Vpusť si mezi stehna žlutého i černého", zpívala naivní příznivkyně multikulturalismu. Nakonec byla brutálně znásilněna a zavražděna přistěhovalcem

Klíčová slova: islám  | Přistěhovalecká politika
20152 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

ePortal.cz

Běhna nebo frajerka? Muslimové se nemohou shodnout. A co vy? Tak je to přece jenom pravda! Podívejte se, co za šílenost udělala Česká spořitelnaV Rakousko došlo k velmi ohavné vraždě. Celé to má navíc tuto neméně děsivou dohruPetr Robejšek to znovu natřel Evropské unii. Ale tohoto evropského politika naopak velmi vychválilMatka pěti děti žádá sňatek se dvěma muži. A pozor, tuto ženu navíc velmi dobře znáte!

euPortal.cz

Tohle v hlavních médiích nenajdete. Stoupenci uprchlíků a islámů zdemolovali automobil aktivistovi od Okamury! Ženám se líbí, když je sexuálně obtěžujeme, tvrdí imigranti z Blízkého východu a severní Afriky

Eurabia.cz

Stoupenci uprchlíků a islámů zdemolovali automobil aktivistovi od Okamury!Česku hrozí za přijetí imigrantů žaloby občanů

FreeGlobe.cz

Proč se americká armáda rozpadá na kusy?Feministky z Femen si pořídily černocha a muslima v jedné osobě (+ fotografie obsahující nahotu)

Nezdravi.cz

Olivový olej zlepšuje paměť! Může také léčit nemoci?Čím víc jíš, tím víc hubneš! Potraviny se zápornými kaloriemi

euServer.cz

Jak bude Rusko obnovovat své postavení v AfriceInvalidní vozík? Primář Koskuba se zamyslel nad zdravotním stavem Miloše Zemana. ČSSD před nárazem do ledovce a Babiš se řítí za volebním vítězstvím, dodal

eOdborar.cz

TOP09 nehájí zájmy Čechů, ale německých firem a německé vlády!Co Němci nedokázali válkou dělají ekonomikou - 4. říše je skutečností!

ParlamentniListy.cz

Režisér udeřil: Zeman řekne něco, co se v tzv. lepší společnosti neříká. A čeští krasoduchové předstírají pohoršení. Ve druhém volebním období by mohl proti pražské kavárně přitvrdit!„Nejsem rasista... ale ty cigoši špinavý mi vaděj.“ Drsná provokace Martina Komárka
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění