V Německu už to zašlo skutečně příliš daleko. Muslimů se tam nyní zastává i tato skupina obyvatelstva

Autor: Martin Kohout | Publikováno: 22.12.2014 | Rubrika: Politika
Vlajka - Německo

Tak a je to tady, "svaz židovských obci" v Německu "odsoudil" proti islamistické vlastenecké hnutí PEGIDA jako neonacisté a xenofobní. To by v záplavě politicky korektních útoku na běžně Němce v Německu nebylo nic neobvyklého. Podobných trapnosti se dopustil téměř cely německy politicky establishment. Nicméně v případě Židů žijících v Německu je to určitě pozoruhodné.
 
Především z toho důvodu, ze muslimové považuji Zidy za jedny z hlavních nepřátel a otevřené jim slibuji vyhubeni. Západní Evropa včetně Německa se v posledním desetiletí stala svědkem masivního nárůstu útoku proti Židům. Z počátku se to multikulturní organizace typu EU pokoušely svádět na " neonacisty", ale pravda se dlouhodobě ututlat nedala. Vedle homosexuálů jsou židé hlavním cílem muslimského násilí. Muslimové to ostatně ani nijak neskrývají.
 
Proc se jich tedy židé zastávají? Vždyť vypadají jako masochisté?!
 
Odpovědi muže být několik:
1) začneme od té nejméně pravděpodobně, obavy z příchodu nového Hitlera v Německu. Nevidíme ale žádnou indicií, ze by se tak dělo a mohlo dít. Německo se s minulosti vyrovnalo, zaplatilo za mi a konec konců vždyť válka skončila před 70 lety!!!
 
2) Přiživování "holocaust businessu" z určitých kruhu. Je veřejným tajemstvím, ze si některé skupinky ( nejenom židů, ale i různých jiných vykuků) udělaly z historie parádní business a ten stále udržují při životě strašením veřejnosti z nového nástupu nacismu. A tučně granty pak dal tečou... Ostatně podobně to stále funguje i u nás. Jste podprůměrnými režisér a chcete si natočit film? Na " holocaust" peníze seženete z veřejných peněz mnohem snáz....
 
3) nemůžeme ani vyloučit, ze vedeni "svazu židovských obci" je obsazeno bláznivými aktivisty typu pražská kavárna a tak proste mají potřebu se vyjadřovat téměř ke všemu.
 
Jedno je jistě, podobná vyjádření mohou jen zasít zbytečnou nedůvěru mezi Židy a Němce. Hnutí PEGiDA je normální reakci na teror muslimských přistěhovalců proti domácím Němcům (a Židům) a s antisemitismem nemá nic společného.
 
Proto Němci dal demonstrujte, změňte vládu a pošlete všechny ty Turky, Araby a černochy zpátky k nim domu. Evropa vám bude jednou vděčná!
 
Čtěte také: 

Další nechutná muslimská propaganda. Tentokrát v německém podání

 

V Německu se ale dějí věci. Kdo by to byl ještě před nedávnem řekl?

Klíčová slova: Islamismus  | židé
15116 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

ePortal.cz

Běhna nebo frajerka? Muslimové se nemohou shodnout. A co vy? Tak je to přece jenom pravda! Podívejte se, co za šílenost udělala Česká spořitelnaV Rakousko došlo k velmi ohavné vraždě. Celé to má navíc tuto neméně děsivou dohruPetr Robejšek to znovu natřel Evropské unii. Ale tohoto evropského politika naopak velmi vychválilMatka pěti děti žádá sňatek se dvěma muži. A pozor, tuto ženu navíc velmi dobře znáte!

euPortal.cz

Ženám se líbí, když je sexuálně obtěžujeme, tvrdí imigranti z Blízkého východu a severní AfrikyMusíte mít dva tatínky a všechny panenky byly barevné...To propaguje rasově čistá židovská lóže...

Eurabia.cz

Česku hrozí za přijetí imigrantů žaloby občanůChci zemřít pro Alláha: migrant v Miláně napadl nožem policistu

FreeGlobe.cz

Proč se americká armáda rozpadá na kusy?Feministky z Femen si pořídily černocha a muslima v jedné osobě (+ fotografie obsahující nahotu)

Nezdravi.cz

Olivový olej zlepšuje paměť! Může také léčit nemoci?Čím víc jíš, tím víc hubneš! Potraviny se zápornými kaloriemi

euServer.cz

Jak bude Rusko obnovovat své postavení v AfriceInvalidní vozík? Primář Koskuba se zamyslel nad zdravotním stavem Miloše Zemana. ČSSD před nárazem do ledovce a Babiš se řítí za volebním vítězstvím, dodal

eOdborar.cz

Co Němci nedokázali válkou dělají ekonomikou - 4. říše je skutečností!I Bulharsko má lepší cesty než ČR a nemluvě o chování policistů

ParlamentniListy.cz

Lidovec Čunek má silné podezření ohledně již padlé koalice se Starosty: Nabízí se otázka, zda to nebyl úmysl, abychom se společně potopiliVáclav Havel to sliboval, ale po zvolení už zapomněl. I jeho následovníci. A tak to připomínáme! Okamura přivezl lidem do Opavy něco ukázat
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění