V Německu už to zašlo skutečně příliš daleko. Muslimů se tam nyní zastává i tato skupina obyvatelstva

Autor: Martin Kohout | Publikováno: 22.12.2014 | Rubrika: Politika
Vlajka - Německo

Tak a je to tady, "svaz židovských obci" v Německu "odsoudil" proti islamistické vlastenecké hnutí PEGIDA jako neonacisté a xenofobní. To by v záplavě politicky korektních útoku na běžně Němce v Německu nebylo nic neobvyklého. Podobných trapnosti se dopustil téměř cely německy politicky establishment. Nicméně v případě Židů žijících v Německu je to určitě pozoruhodné.
 
Především z toho důvodu, ze muslimové považuji Zidy za jedny z hlavních nepřátel a otevřené jim slibuji vyhubeni. Západní Evropa včetně Německa se v posledním desetiletí stala svědkem masivního nárůstu útoku proti Židům. Z počátku se to multikulturní organizace typu EU pokoušely svádět na " neonacisty", ale pravda se dlouhodobě ututlat nedala. Vedle homosexuálů jsou židé hlavním cílem muslimského násilí. Muslimové to ostatně ani nijak neskrývají.
 
Proc se jich tedy židé zastávají? Vždyť vypadají jako masochisté?!
 
Odpovědi muže být několik:
1) začneme od té nejméně pravděpodobně, obavy z příchodu nového Hitlera v Německu. Nevidíme ale žádnou indicií, ze by se tak dělo a mohlo dít. Německo se s minulosti vyrovnalo, zaplatilo za mi a konec konců vždyť válka skončila před 70 lety!!!
 
2) Přiživování "holocaust businessu" z určitých kruhu. Je veřejným tajemstvím, ze si některé skupinky ( nejenom židů, ale i různých jiných vykuků) udělaly z historie parádní business a ten stále udržují při životě strašením veřejnosti z nového nástupu nacismu. A tučně granty pak dal tečou... Ostatně podobně to stále funguje i u nás. Jste podprůměrnými režisér a chcete si natočit film? Na " holocaust" peníze seženete z veřejných peněz mnohem snáz....
 
3) nemůžeme ani vyloučit, ze vedeni "svazu židovských obci" je obsazeno bláznivými aktivisty typu pražská kavárna a tak proste mají potřebu se vyjadřovat téměř ke všemu.
 
Jedno je jistě, podobná vyjádření mohou jen zasít zbytečnou nedůvěru mezi Židy a Němce. Hnutí PEGiDA je normální reakci na teror muslimských přistěhovalců proti domácím Němcům (a Židům) a s antisemitismem nemá nic společného.
 
Proto Němci dal demonstrujte, změňte vládu a pošlete všechny ty Turky, Araby a černochy zpátky k nim domu. Evropa vám bude jednou vděčná!
 
Čtěte také: 

Další nechutná muslimská propaganda. Tentokrát v německém podání

 

V Německu se ale dějí věci. Kdo by to byl ještě před nedávnem řekl?

Klíčová slova: Islamismus  | židé
14825 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

ePortal.cz

Juncker se vrátí k láhvi, Schulz do knihovny a Tusk dožije v Bruselu. Přichází revoluce!Už zase chtějí vyhazovat z práce slušné lidi. Ale tentokrát jde o mnohem víc. Tady je to černé na bílémProfesor Knížák je pořád ve formě. Podívejte se, jak si vychutnal jednoho z nejhorších ministrů Sobotkovy vládyNedělejte z Putina všemocného kouzelníka. Akorát mu tak nahrávátePražská kavárna prý zvolí Zemana. Ne, to fakt není vtip!

euPortal.cz

Neuvěřitelný případ hyenismu. Cikánka okradla vozíčkáře. Podívejte se na šokující reportáž TV NovaKamarádka lidovců a TOP 09 Savčenková: Nemám ráda žiďáky, Židé vládnou Ukrajině...

Eurabia.cz

Afričtí uprchlíci přepadli Němce ve vlaku! Nájezdy imigrantů jsou stále častější ...Európsku úniu treba rozdeliť na moslimský Západ a kresťanský Východ

FreeGlobe.cz

Ženy jsou bábovky. Předělaný chlap suverénně vyhrál mezinárodní závody žen ve vzpírání. Někteří zpátečníci to ale označují za neférové (+ foto, video)Uprchlíci z různých zemí si to rozdali na německé ulici. Všichni křičeli, že Alláh je velký (+ video)

Nezdravi.cz

Zpívání ukolébavek má vliv na zdraví dětí i matekLéčení včelími produkty i včelami samotnými. 3. Apiterapeutický den 2017 se koná 1. dubna v Mikulově

euServer.cz

Moc a bezmocnost Putina a Trumpa. Washington potvrzuje, že vůdce Trump slábn a může odejítJe premiér Sobotka Jidáš, parazit, gauner, šmejd či vyčůránek…?

ParlamentniListy.cz

Jan Čulík zašel do české hospody. Z toho, co tam zažil, se musel vzpamatovat dalším článkem o ČešíchŠkoly vychvalují dětem islám. Alláhu akbar, návštěvy mešit. Je to jed, promlouvá rodič, za jehož názory dostala dcerka důtku
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění